Wetenschap
formule:
Vermogen (p) =stroom (i) x spanning (v)
Gegeven:
* Stroom (i) =22 a
* Spanning (V) =240 V
Berekening:
P =22 A * 240 V
P =5280 watt
Antwoord: De elektrische wasdroger gebruikt 5280 watt vermogen.
Wetenschap © https://nl.scienceaq.com