Wetenschap
Hier leest u hoe u de molaire sulfaatmassa kunt berekenen:
* zwavel (s): 32.06 g/mol
* zuurstof (O): 16.00 g/mol (x 4 atomen) =64,00 g/mol
Totale molaire sulfaat (So₄²⁻) =32,06 g/mol + 64,00 g/mol =96,06 g/mol
Wetenschap © https://nl.scienceaq.com