Science >> Wetenschap >  >> Wiskunde

Als u 37,20 betaalt voor 12 liter ijs, hoeveel kost 1 liter?

Hier is hoe u dit kunt oplossen:

1. Converteer gallons naar kwarts:

* Er zijn 4 liter in 1 gallon.

* Je hebt 12 gallons, dus je hebt 12 gallons * 4 liter/gallon =48 liter.

2. Bereken de prijs per liter:

* Deel de totale prijs door het aantal kwarts:$ 37,20 / 48 liter =$ 0,775 per liter.

Antwoord: Een liter ijs kost $ 0,775.