Wetenschap
1. Converteer gallons naar kwarts:
* Er zijn 4 liter in 1 gallon.
* Je hebt 12 gallons, dus je hebt 12 gallons * 4 liter/gallon =48 liter.
2. Bereken de prijs per liter:
* Deel de totale prijs door het aantal kwarts:$ 37,20 / 48 liter =$ 0,775 per liter.
Antwoord: Een liter ijs kost $ 0,775.
Wetenschap © https://nl.scienceaq.com