Wetenschap
Hier leest u hoe u de netto kracht kunt berekenen:
de tweede bewegingswet van Newton:
* kracht (f) =massa (m) × versnelling (a)
Gegeven:
* Massa (m) =1200 kg
* Versnelling (a) =20 m/s²
Berekening:
* Kracht (f) =1200 kg × 20 m/s²
* Force (F) =24.000 N (Newtons)
Daarom is de netto kracht op de auto 24.000 Newton.
Wetenschap © https://nl.scienceaq.com