Science >> Wetenschap >  >> Chemie

Welk volume van 2,40 m SrCl2 is nodig om 525 ml 5,00 mm SrCl2 te bereiden?

Hier is hoe dit probleem op te lossen:

1. Converteren eenheden:

* Doeloplossing: 525 ml van 5,00 mm SrCl2 moet worden omgezet in liters (L) en mol per liter (M):

* 525 ml =0,525 l

* 5,00 mm =0,00500 m

2. Bereken mol SrCl2 in doeloplossing:

* Gebruik de formule:Moles =Molarity × Volume

* mol SrCl2 =0,00500 m x 0,525 L =0,002625 mol

3. Bereken volume voorraadoplossing:

* Gebruik de formule:volume =mol / molariteit

* Volume van 2,40 m SrCl2 =0,002625 mol / 2,40 m =0,001094 l

4. Converteren naar milliliter:

* 0.001094 L =1.094 ml

Antwoord: Je hebt 1.094 ml nodig van 2,40 M SrCl2 om 525 ml 5,00 mm SrCl2 voor te bereiden.