Wetenschap
dichtheid =massa / volume
In dit geval:
* Massa =50
* Volume =25
Daarom is de dichtheid:
dichtheid =50/25 =2
U hebt geen eenheden gespecificeerd, maar ervan uitgaande dat de massa in gram is en het volume in milliliter is, zou de dichtheid 2 g/ml zijn .
Wetenschap © https://nl.scienceaq.com