Wetenschap
* 1 kilometer (km) =1000 meter (m)
* 1 meter (m) =100 centimeter (cm)
Daarom:
1 km =1000 m =1000 * 100 cm = 100.000 cm
Wat is een combinatie van verschillende golflengtes licht die samen reizen?
Wat zijn de stappen die worden gevolgd om wetenschappelijke feiten te ontdekken?
Meer >
Wetenschap © https://nl.scienceaq.com