Wetenschap
1. Converteer millimoles naar mollen:
* 1 mol =1000 millimole
* 3.7 x 10^3 millimoles * (1 mol / 1000 millimol) =3,7 mol
2. Gebruik het nummer van Avogadro:
* Het nummer van Avogadro stelt dat er 6.022 x 10^23 atomen zijn in één mol van elk element.
3. Bereken het aantal Cu -atomen:
* 3.7 mol Cu * (6.022 x 10^23 atomen / 1 mol cu) = 2.23 x 10^24 cu atomen
Daarom zijn er ongeveer 2,23 x 10^24 Cu -atomen in 3,7 x 10^3 millimol koper.
Wetenschap © https://nl.scienceaq.com