Wetenschap
Dit is waarom het bereik:
* snelheid: Windsnelheden op zonne -energie variëren, variërend van 250 tot 750 kilometer per seconde (km/s).
* Afstand: De aarde ligt op ongeveer 150 miljoen kilometer (93 miljoen mijl) van de zon.
Met behulp van het snelheidsbereik en de afstand kunt u de reistijd berekenen.
Voorbeeld:
* Snelste zonnewind (750 km/s):150.000.000 km/750 km/s =200.000 seconden = 2,3 dagen
* Langzaamste zonnewind (250 km/s):150.000.000 km/250 km/s =600.000 seconden = 6,9 dagen
Daarom is de gemiddelde tijd tussen 1,5 en 4 dagen.
Wetenschap © https://nl.scienceaq.com