Wetenschap
1. Bereken de snelheid:
* Snelheid (v) =afstand (d) / tijd (t)
* V =1,8 m / 10 s
* v =0,18 m/s
2. Bereken de kinetische energie:
* Kinetische energie (ke) =(1/2) * massa (m) * snelheid² (v²)
* Ke =(1/2) * 45 kg * (0,18 m/s) ²
* KE =0.729 Joules (J)
Daarom is de kinetische energie van het kind en de fiets 0,729 joules.
Wetenschap © https://nl.scienceaq.com