Science >> Wetenschap >  >> Fysica

Hoe boet je het volume van een rechthoekige vaste stof is 650 kubieke cm lengte 10 en breedte 5 Welke hoogte?

Hier is hoe u de hoogte van een rechthoekige vaste stof kunt vinden:

1. Begrijp de formule:

* Het volume van een rechthoekige vaste stof (of doos) wordt berekend door:Volume =lengte × width × hoogte

2. Stel de vergelijking in:

* We weten:

* Volume =650 kubieke cm

* Lengte =10 cm

* Breedte =5 cm

* Hoogte =? (wat we moeten vinden)

* Dus de vergelijking wordt:650 =10 × 5 × hoogte

3. Oplossen voor hoogte:

* Vereenvoudig:650 =50 × hoogte

* Deel beide zijden door 50:650/50 =Hoogte

* Bereken:13 =hoogte

Antwoord: De hoogte van de rechthoekige vaste stof is 13 cm.